Bizi Takip Edin

Grafit Ürünler

Ana Sayfa Grafit Ürünler
Grafit Elektrot
Grafit Elektrot
İthalatını yaptığımız grafit elektrotlar, Çap 200 mm ve 600 mm arasında, boylar ise 1.500 mm ila 2.700 mm arasında ihtiyaca göre değişik kalitelerde tedarik edilmektedir.


Detaylı Bilgi
Grafi Bloklar
Grafit Bloklar
Grafit bloklarımız ekstrüze, izostatik, molded ve elektrot grafiti olmak üzere 4 kalitede ithal edilmektedir. İhtiyaca göre ham ve işlenerek ara veya nihai ürün olarak kullanıma sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi
Karbon fiber kompozit
Karbon Fiber Kompozit
Karbon fiber Kompozit (CFC) malzemeler yüksek sıcaklıklara dayanımı nedeni ile ısıl işlem uygulamaları ve birçok alanda kullanılmaktadır.
Detaylı Bilgi
Grafit Plaka
Grafit Plakalar
Grafit plakalar, alüminyum ekstrüzyon ve cam işleme gibi sanayinin çeşitli kollarında, parlak ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde altın/gümüş/bakır falya uygulamalarında ve sıcak cam şekillendirmede kullanılır.
Detaylı Bilgi
Grafit Çubuk
Grafit Çubuklar
Birçok farklı alanda kullanılan grafit çubuklarımız istenilen çap ve uzunluklarda işlenerek ihtiyaca uygun olarak tedarik edilmektedir


Detaylı Bilgi
Grafit Pota
Grafit Potalar
Değerli metallerin ergitilmesinde kullanılır. Dışı seramik kaplıdır. İndüksiyon fırınlarında kullanım için uygundur. Kapasiteleri 1 ila 9 kg arasında değişiklik göstermektedir.
Detaylı Bilgi
Grafit Ring
Grafit Ring; Alüminyum biyet dökümünde kalıp içerisinde kullanılır. Döküm sırasında oluşabilecek hasar ve kusurların önüne geçmeye olanak sağlar.

Detaylı Bilgi
Grafit Granül
Grafit Granül
Grafit granüller demir çelik sektöründe karbon verici olarak kullanılır. Doğal veya sentetik grafit olarak istenilen teknik özelliklerde tedarik edilmektedir.
Detaylı Bilgi
Grafit Toz
Grafit Toz
Dökümhane ve preshanelerde kullanılan grafit tozu, yağlı, yağsız ve pul grafit olmak üzere üç tiptedir. Doğal veya sentetik grafit olarak istenilen teknik özelliklerde tedarik edilmektedir.
Detaylı Bilgi